Narty biegowe, Beskid NiskiNarty Biegowe- Beskid Niski, Buczynowa Dolina

Narty biegowe, biegówki cieszą się coraz większą popularnością. Chcielibyśmy zaprosić wszystkich, którzy oczekują niezapomnianych wrażeń i  pięknych widoków do przyjazdu w Beskid Niski.
Mamy tu ponad 80 km tras-http://www.snieznetrasy.pl/trasy/mapa.html, również przygotowanych, instruktorów oraz wypożyczalnie-słowem wszystko czego trzeba.
W tym roku zostaną również przygotowane trasy w Wapiennym, będzie również dostępna wypożyczalnia nart. Zapraszamy zatem do  Buczynowej Doliny, gdzie po wysiłku będziecie Państwo mogli odpocząć przy kominku, wygrzać się w saunie bądź japońskiej beczce, nacieszyć się domową atmosferą i skosztować nalewek. Dodatkowo możecie Państwo wypożyczyć u Nas narty biegowe backcountry na miejscu i chętnie pokażemy , które trasy warte są z penetrowania.
Państwa pociechy będą zaś mogły korzystać z białego szaleństwa na górce koło domu i nie tylko:) ., możemy również dla nich zorganizować opiekę, w czasie gdyby Państwo chcieli sami spenetrować na nartach biegowych te piękne okolice.  Dla bardziej doświadczonych narciarzy, z zamiłowaniem do stylu backcountry mamy przygotowane trasy przez które chętnie je poprowadzić  przewodnik.
Prócz tego w okolicy również trasy na narty zjazdowe. Dla początkujących, zarówno dzieci , jak i dorosłych idealny stok w Sękowej, a dla bardziej zaawansowanych Małastów oraz Magura SKI. Również w tym roku na Magurze zniżki dla naszych gości od 15-25%.